Masáže Třebíč

Tantrická masáž

Uvolňující smyslná masáž celého těla s uvítacím rituálem.

 

Láskyplný dotek, který si nic nežádá, ani se nesnaží něco vyvolat, může být pro vás úplně novou a obohacující zkušeností.
Atmosféra bezpečí a důvěry, láskyplná přítomnost a dotek, vedoucí vás od myšlenek do přítomného okamžiku
a hluboké meditace, k probuzení živosti, plnosti vnímání a energie.

Masáž předchází rozhovor, během kterého se můžete zeptat na vše, co vás zajímá. Můžete vyjádřit svá přání, případné obavy a domluvíme se na hranicích, které by neměly být při masáži překročeny.

 

Tantrická masáž se týká celého těla, takže se při ní s respektem dotýkám i intimních míst a k tomu patří i masáž lingamu.
Cílem není vzrušit, ale předat lásku, pozornost, uvědomění a pomoci vám přijmout vaše vlastní tělo a pocity. Probuzená sexuální energie je rozváděna do celého těla. Zahrnuje masáž intimních partií. Její součásti je masáž hráze, varlat, anální masáž. Můžete si objednat i vnitřní masáž prostaty.

 

 

 

Intimní masáž lingamu

Jedná se o masáž lingamu – léčení, potěšení. Pracuje se sexuální energií a rozvádí se po celém těle. Cílem není vyvrcholení, ale oddalovat rozkoš co nejdéle. Masáž je vysoce kontaktní, živá a vzrušující. Masáž lingamu prospěje erekci i kondici, je meditativní a dynamická. Tato léčivá masáž je pro klienty, u kterých se projevuje nedostatek energie v genitáliích, problémy s předčasnou ejakulací, nedostatečná erekce a různé druhy strachů. Masáž je zaměřena na postupné odblokování v této oblasti. Zahrnuje masáž intimních partií. Její součásti je masáž hráze, varlat, anální masáž. Můžete si objednat i vnitřní masáž prostaty.

 

Pravidelné masáže lingamu mají pozitivní účinky. Zbavují muže stresu a napětí, pravidelným prokrvením se zlepšuje zdravotní stav lingamu, střídání fáze vzrušení a relaxace muž trénuje svou výdrž, naučíte se prožívat hlubší podněty ze stimulace.

 

 

 

Luxusní tantrická masáž

Jedná se intuitivní smyslnou masáž celého těla. Vědomé a pomalé doteky. Intuitivní přikládání rukou na místa dle potřeb. Obsahuje prvky tantrické masáže, na kterých se předem domluvíme nebo přirozeně vykomunikujeme v průběhu masáže. Při delší masáži je více času na prožitek, uvolnění a zaměření se na určitou část těla, kterou je třeba masírovat a harmonizovat. Tato speciální luxusní masáž je hluboce uvolňující a relaxační.  Pracuje se zde se sexuální energií. Luxusní tantrická masáž obsahuje masáž intimních partií. Dle přání klienta je možné začlenit

i masáž prostaty.

Tato masáž je určena pro klienty, kteří absolvovali základní tantrickou masáž v tomto salonu a jsou seznámeni s prvky tantrické masáže.

 

 

 

Léčivá masáž pro muže

Jde o léčivou masáž prostaty a lingamu. Nejedná se o masáž erotickou, ale čistě léčební.

Po krátkém uvolnění celého těla masérka provede reflexní masáž lingamu, čímž nepřímo se masíruje prostata. Celá masáž se odehrává ve velice jemném a pomalém tempu, díky kterému můžete lépe vnímat vlastní tělo. Po jemné masáži zadečku, který je uvolňován a připravován, se pokračuje na vstup do análního otvoru. Různými typy doteku dochází k samotné masáži prostaty.

 

 

 

Senzuální doteková masáž

Je určena pro relaxaci celého těla i duše. Je to směs dotyků a úplně jiného vnímání, vlastně je to poznávání nových věcí pomocí smyslů. Jemně prováděné dotyky a hlazení různých částí těla, vyvolávají celkově příjemný pocit pohody, relaxace a vzrušení. Tato masáž je založena na jemných dotecích, které rozehřejí tělo, rozproudí tok energie. Masáž je zaměřena hlavně na psychickém uvolnění. Provádí se na celém těle. U senzuální masáže se dotýkáme hlavně erotogenních zón na těle, které nám přináší pocity blaženosti a plného uvolnění.

Při masáži můžete pociťovat příjemné vzrušení. Může dojít i k uvolnění sexuální energie, což je naprosto normální. Jedná se o velmi příjemnou a hluboce relaxační techniku. Intimní prostředí, relaxační hudba a vonné oleje napomáhají příjemnému odpočinku a relaxaci. Senzuální doteková masáž může a nemusí zahrnovat masáž intimních partií. Po domluvě s klientem. 

 

 

 

 

Relaxační aroma masáž

Zahalím vás jemnými doteky a dopřeji vašemu tělu stav celkové relaxace těla. Nechte se hýčkat doteky rukou, které vám dopřejí čas jen a pouze pro sebe.

Relaxační aroma masáž je relaxační masáž spojená s léčivým účinkem éterických olejů. Vysoce účinné esenciální vonné oleje pronikají do těla přes pokožku a zároveň jsou vdechovány. Při masáži se éterické oleje z pokožky dostávají do lymfatického a krevního řečiště.

Aromamasáž působí pozitivně na kůži a svalové podkoží, kde se ukládá energie, která se postupně během následujících několika hodin uvolňuje do celého těla.

Relaxační aroma masáž nezahrnuje masáž intimních partií. Nepracuje se zde se sexuální energií.

 

 

 

 

Láskyplný dotek

Láskyplný dotek je smyslná, celotělová masáž luxusním a vědomým dotekem.

Budu Vás hýčkat a rozmazlovat doteky peříčky, kožešinkami, horkými žínkami, teplým olejem. Celé tělo si bude užívat ty nejkrásnější pocity. Tato masáž je určena pro všechny, kteří si přejí hluboké uvolnění a vnímat své tělo.

 

Dopřejte si potěšení, nechat se hýčkat jemně hladivými, láskyplnými dotyky. Odevzdejte se péči a zastavte na chvíli své myšlenky. Prožívejte, vnímejte, nechte se vést. Masáž je zaměřena na probuzení citlivosti těla i duše a zvednutí životní energie, která koluje ve Vašem těle.

Doteková lázeň nezahrnuje masáž intimních partií. Nepracuje se zde se sexuální energií.

 

 

 

 

Terapie hlazením 

Tato terapie může být hluboce relaxační až meditační. Dochází při ní k aktivaci nervových receptorů v kůži a tím k uvolnění a odbourávání stresu. Terapie probíhá vleže ve spodním prádle, kdy se terapeutka vyhýbá pouze intimním místům.

 

Tělo se při terapii uzdravuje hned na několika úrovních – psychické, smyslové, hormonální a fyzické. Vše je propojeno se vším. Při relaxaci se tělo dostává do tzv. alfa hladiny. Mysl hluboce odpočívá a regeneruje se. Vyplaví se hormon Serotonin. Ten udržuje naši náladu v rovnováze, pomáhá nám se spánkem, zmírňuje stavy úzkosti
a ulevuje od deprese.
Při hlazení a dotecích se vytváří hormon Oxytocin. Říká se mu „hormon lásky“, protože má zásadní význam pro navazování a udržování mezilidských vztahů. Zároveň se snižuje vylučování stresového hormonu kortizolu. Fyzický kontakt dokáže snížit krevní tlak a pozitivně ovlivňuje imunitu. 

 

 

Upozornění
Masáže můžou vzbudit natolik příjemný stav, že přijímací začne mít potřebu nebo touhu potěšení vrátit oplácením doteku. Tuto skutečnost chápu, ale nepodporuji. Pro účel masáže není žádoucí. Trvá-li ze snaha ze strany klienta
a bude se snažit osahávat masérku, může dojít k předčasné ukončení masáže. Při masáži je masérka oblečená. Neposkytuji erotické  a sexuální služby!!!

Dárkový poukaz
Fotogalerie
Kontakt
Tel: 776 211 600[Email chráněn]