Masáže Třebíč

Tantrická masáž

Uvolňující smyslná masáž celého těla s uvítacím rituálem.

 

Láskyplný dotek, který si nic nežádá, ani se nesnaží něco vyvolat, může být pro vás úplně novou a obohacující zkušeností.
Atmosféra bezpečí a důvěry, láskyplná přítomnost a dotek, vedoucí vás od myšlenek do přítomného okamžiku a hluboké meditace, k probuzení živosti, plnosti vnímání a energie.

Masáž předchází rozhovor, během kterého se můžete zeptat na vše, co vás zajímá. Můžete vyjádřit svá přání, případné obavy a domluvíme se na hranicích, které by neměly být při masáži překročeny.

 

Tantrická masáž se týká celého těla, takže se při ní s respektem dotýkám i intimních míst a k tomu patří i masáž jóni. Cílem není vzrušit, ale předat lásku, pozornost, uvědomění a pomoci vám přijmout vaše vlastní tělo a pocity. Probuzená sexuální energie je rozváděna do celého těla.

 

 

 

 

Magická tantra masáž

je intuitivní magická tantra masáž celého těla. Intuitivní přikládání rukou na místa dle potřeb, harmonizuje organizmus, mix různých masážních technik, použití éterických olejů. Hluboce uvolňující a relaxační. Při delší masáži je více času na prožitek, uvolnění a zaměření se na určitou část těla, kterou je třeba masírovat a harmonizovat.
Magická tantra masáž zahrnuje masáž intimních partií. Pracuje se zde se sexuální energií.

 

 

 

Senzuální doteková masáž

Je určena pro relaxaci celého těla i duše. Je to směs dotyků a úplně jiného vnímání, vlastně je to poznávání nových věcí pomocí smyslů. Jemně prováděné dotyky a hlazení různých částí těla, vyvolávají celkově příjemný pocit pohody, relaxace a vzrušení. Tato masáž je založena na jemných dotecích, které rozehřejí tělo, rozproudí tok energie. Masáž je zaměřena hlavně na psychickém uvolnění. Provádí se na celém těle. U senzuální masáže se dotýkáme hlavně erotogenních zón na těle (ne intimní orgány), které nám přináší pocity blaženosti a plného uvolnění.

Při masáži můžete pociťovat příjemné vzrušení. Může dojít i k uvolnění sexuální energie, což je naprosto normální. Jedná se o velmi příjemnou a hluboce relaxační techniku. Intimní prostředí, relaxační hudba, příjemné aromalampy, a vonné oleje napomáhají příjemnému odpočinku a relaxaci. Senzuální doteková masáž může a nemusí zahrnovat masáž intimních partií. Po domluvě s klientem. 

 

 

 

 

Relaxační aroma masáž

Je jako pohlazení na těle i na duši. Zahalím vás jemnými doteky a dopřeji vašemu tělu stav celkové relaxace těla. Nechte se hýčkat doteky rukou, které vám dopřejí čas jen a pouze pro sebe.

Relaxační aroma masáž je relaxační masáž spojená s léčivým účinkem éterických olejů. Vysoce účinné esenciální vonné oleje pronikají do těla přes pokožku a zároveň jsou vdechovány. Při masáži se éterické oleje z pokožky dostávají do lymfatického a krevního řečiště.

Aromamasáž působí pozitivně na kůži a svalové podkoží, kde se ukládá energie, která se postupně během následujících několika hodin uvolňuje do celého těla.

Relaxační aroma masáž nezahrnuje masáž intimních partií. Nepracuje se zde se sexuální energií.

 

 

 

 

Dotekové hýčkání

Dotekové hýčkání je smyslná, celotělová masáž luxusním a vědomým dotekem.

Budu Vás hýčkat a rozmazlovat doteky peříčky, kožešinkami, horkými žínkami, teplým olejem. Celé tělo si bude užívat ty nejkrásnější pocity. Tato masáž je určena pro všechny, kteří si přejí hluboké uvolnění a vnímat své tělo.

 

Dopřejte si potěšení, nechat se hýčkat jemně hladivými, láskyplnými dotyky. Odevzdejte se péči a zastavte na chvíli své myšlenky. Prožívejte, vnímejte, nechte se vést. Masáž je zaměřena na probuzení citlivosti těla i duše a zvednutí životní energie, která koluje ve Vašem těle.

Dotekové hýčkání nezahrnuje masáž intimních partií. Nepracuje se zde se sexuální energií.

 

 

 

 

Masáž prsou

Masáž prsa uvolňuje, zjemňuje a ulevuje nejen jim, ale také souvisejícím partiím jakou jsou ruce, záda, krk, hrudník, lymfatické uzliny a prsní žlázy. Uvolňuje také naše uložená zranění ženství, která jsme získaly buď za svůj život, nebo si je převzaly z naší ženské rodové linie.

Masáž jemným olejem s kapkou éterického oleje vás zklidní, budete se cítit lehce, volně a bude se vám krásně dýchat. Bude vám ve vašem ženském těle krásně.

Masáže prsou mohou mít pro ženské tělo jen pozitivní vliv a pravidelnou masáží si opravdu svá prsa můžete zvětšit a zpevnit.

 

 

 

 

Terapie hlazením

Tato terapie může být hluboce relaxační až meditační. Dochází při ní k aktivaci nervových receptorů v kůži a tím k uvolnění a odbourávání stresu.Terapie probíhá vleže ve spodním prádle, kdy se terapeutka vyhýbá pouze intimním místům. 

 

Tělo se při terapii uzdravuje hned na několika úrovních – psychické, smyslové, hormonální a fyzické. Vše je propojeno se vším. Při relaxaci se tělo dostává do tzv. alfa hladiny. Mysl hluboce odpočívá a regeneruje se. Vyplaví se hormon Serotonin. Ten udržuje naši náladu v rovnováze, pomáhá nám se spánkem, zmírňuje stavy úzkosti a ulevuje od deprese.
Při hlazení a dotecích se vytváří hormon Oxytocin. Říká se mu „hormon lásky“, protože má zásadní význam pro navazování a udržování mezilidských vztahů. Zároveň se snižuje vylučování stresového hormonu kortizolu. Fyzický kontakt dokáže snížit krevní tlak a pozitivně ovlivňuje imunitu. Objetí chrání před chladem, úzkostí a některými nemocemi.

 

Dárkový poukaz
Fotogalerie
Kontakt
Tel: 776 211 600[Email chráněn]